Moje videa /  14. listopad 2016 /  17942 zhlédnutí

Úvodní díl k Hudební tématice Odhalení hudebního průmyslu. Myšlenky ohledně celebrit

Spousta z nás by chtěla být jako tzv. Celebrity. Vyvolení nad-lidé, kteří jsou vyzdvihováni jako naši bohové. A lidi to tak berou. Cokoliv udělají, je správně a lidé je následují. V módě, účesech, názorech, produktech. Z celebrit se staly jen otroci konzumismu a jsou využíváni jako hlásné trouby, které papouškují agendu těch, kteří je mají ve své moci. A co hůř, lidé si přejí být slavní, stejně jako oni, ale už si neuvědomují, co vše to sebou nese. Ztrátu identity, vytvoření nové, vlastnění, nulová šance rozhodovat o svém životě. Jsou to pouhopouhý majetek... a lidé té iluzi slávy, pěnez a moci věří.

Ondřej Rimmer Brož a jeho pořad na téma Ilumináti, konspirační teorie, skrytá pravda v zábavním průmyslu, probuzení z Matrixu. Okovy dnešního systému, které je třeba zpřetrhat.

http://www.iluminace.com
http://www.svobodny-vysilac.cz
http://www.kapkymore.cz
http://www.facebook.com/ericrimmer23

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com