Moje videa /  13. únor 2017 /  21466 zhlédnutí

V dnešní díle si ukážeme praktiky prodejců, které nás manipulují do nákupu více věcí, než jsme třeba původně chtěli. Jak nás oklamávají? Jak nás zdržují v obchodě? Jaké jsou jejich psychologické metody? Podívejte se samy.

Toto video mi trvalo nejdéle ze všech (kolem 13hodin), po grafické stránce, takže děkuji za jakékoliv podněty, reakce a dary, protože to především mě motivuje v tom pokračovat :) Ani nevíte kolik udělá příjemné slovo :)

Ondřej Rimmer Brož a jeho pořad na téma Ilumináti, konspirační teorie, skrytá pravda v zábavním průmyslu, probuzení z Matrixu. Okovy dnešního systému, které je třeba zpřetrhat.

http://www.iluminace.com
http://www.svobodny-vysilac.cz
http://www.kapkymore.cz
http://www.facebook.com/ericrimmer23

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com