Moje videa /  14. listopad 2016 /  20552 zhlédnutí

Řekneme si něco málo o Satanské symbolice....

Symbolismus je nedílnou součástí tajných řádů a spolků. Symbolismus využívají i firmy, lidé, politici, umělci, filmaři apod. Symbolismus je důležitý z toho důvodu, že je chápán napříč planetou. Kdo by například neznal hákový kříž, křesťanský kříž, znam Microsoftu a další. Symbolika se dá využívat v náš prospěch, ale bohužel také zneužít v neprospěch druhých. Je to velice rozsáhlé téma plné zákonitostí, tajemství a vysvětlení. V dnešním videu si řekneme nějaké příklady symbolů, ve kterých je víc, než by se na první pohled mohlo zdát.

u obrázků jsem měl za to, že tam bude kurzor myši, ale mýlil jsem se. Příště už bude vidět lépe, kam ukazuji.

Ondřej Rimmer Brož a jeho pořad na téma Ilumináti, konspirační teorie, skrytá pravda v zábavním průmyslu, probuzení z Matrixu. Okovy dnešního systému, které je třeba zpřetrhat.

http://www.iluminace.com
http://www.svobodny-vysilac.cz
http://www.kapkymore.cz
http://www.facebook.com/ericrimmer23

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com