Moje videa /  14. listopad 2016 /  18942 zhlédnutí

 Přejděme z teorie k praxi a ukažme si, jak taková symbolika funguje. Dnes si rozebereme klip od ,,zpěvačky,, Ke$ha - Die Young. Vieoklip je plný satanistické symboliky, nízkých vibrací a poselství pro mládež, že pařit do rána a oblizovat každého, koho uvidíme, je přeci cool a hip. Hlavně, když následně někoho obětujeme pro slávu Satana. A to vše za rytmů dnešní ,,hudby,, kterou slyšíme denodenně a programuje nás více, než bychom si mohli myslet.

Ondřej Rimmer Brož a jeho pořad na téma Ilumináti, konspirační teorie, skrytá pravda v zábavním průmyslu, probuzení z Matrixu. Okovy dnešního systému, které je třeba zpřetrhat.

http://www.iluminace.com
http://www.svobodny-vysilac.cz
http://www.kapkymore.cz
http://www.facebook.com/ericrimmer23

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com