• Hledání skryté pravdy

  Ondřej Rimmer Brož

  Vítám Vás na mých webových stránkách, kde naleznete střípky pravdy ve formě videí a článků.

 • Semináře práce s kyvadlem

  Ondřej Rimmer Brož

  Jsem lektorem duchovní metody SCPR. Nabízím osobní semináře..

 • Pořádám přednášky

  Ondřej Rimmer Brož

  Na téma Iluminátů, Matrixu a "konspiračních teorií také přednáším na festivalech a dalších veřejných akcích..

 Moje videa /  4. listopad 2017 /  25853 zhlédnutí

Web : http://www.iluminace.com

Facebook : http://www.facebook.com/EricRimmerBroz

https://www.facebook.com/iluminacecom

Dostal jsem dotaz od posluchačky a než bych jí komplexně odepsal, bylo pro mě lepší nahrát odpověď, abyste jí taky mohli slyšet.

 

Zdravím Ondřeji,
právě jsem se dodívala na záznam vašeho vysílání: Kdo ovládá náš svět.
Jsem ovečka jedna z milionu těch pracujících, kteří mohou něco změnit jen tím výstupem ze systému, na což snad každý musíme napřed nasbírat odvahu a dostatek informací.
Mám na vás několik otázek.
Docela mě pobouřilo když jste mluvil o vstupním rituálu do kolektivu mocných. Veřejnou masturbaci považuji za neetické v tak "vysoké" společnosti. Kdo takové rituály vymyslel a proč tedy? Jak se takové sexuální chování podílí na řízení v té pyramidě, čili nás?
A tím také prošel Karel Schwarzenberg? Proč používají taková ponížení k tomu když přijímají mezi sebe vlastně rovnocenného?
Vychází mi z toho podivná rovnice: Mocný člověk - zvrhlý člověk.
 
Dále mě zajímá, když ti nahoře řídí ty pod nimi atd, tak jak je to s politiky které my si sice jako občané zvolíme ale těm nahoře se to nelíbí? Nemyslím si totiž že každý kdo chce dělat politiku je ovladatelný. Pořád se živím myšlenkou, že když jde někdo z nových lidí do voleb, že má opravdu úmysly něco v systému změnit ale že netuší, že vlastně mu systém nedovolí změnu provést a že bude muset poslouchat ty nahoře. Ale jak to teda ti nahoře udělají aby to ten politik třeba vzdal? Neslyšela jsem žádného odstupujícího politika říkat, že musel odstoupit. Děje se to všechno tak, že to ani on sám netuší, že bude vyřazen když nebude spolupracovat? Nebo je mu to řečeno a musí o tom mlčet?
 
Straší mě muslimové a hrozba že Evropu ovládnou. Podle toho co jste říkal, můžu to chápat jako umělé zastrašování? Nebo je to fakt a tady se postupně pod jejich kulturou a náboženstvím všechno změní?
 
A nakonec otázka o samotném Bohu. Jestliže nás stvořili mimozemšťané, buď vlastním křížením nebo tady zanechali svoje bytosti k rozmnožování, jak mám vnímat Boha? Pokud Bůh - chápu ho jako energii bez které by nic nefungovalo, dovolil aby si nás mimozemšťané utořili ke svému obrazu, abychom jim sloužili, tak se skýtá otázka, jak žijí oní mimozemšťané a jak vznikli oni? Někde přece musí být ten začátek, živé myslící tělo s duší. A když oni porobují nás, jak se k sobě chovají, v jakém společenství tedy žijí oni? Proč jsme my určeni k tomu aby nás jen někdo řídil? Nechápu tedy záměr samotného Boha.
 
Nakonec vám chci poděkovat za vaši televizi, vaše vysílání, za rozšíření mého obzoru . Čtu o takových tématech hodně, ne všemu věřím, ne u všeho si udělám okamžitý úsudek a přikloním se na jednu stranu. Vaše vysílání je pro mne srozumitelné, neříkám že chápu úplně všechno, ale objasňuje mi hodně věcí které jsem tušila, jen jsem do pozadí neviděla.
A s tím mě napadla ještě jedna otázka. Nemáte strach že vaše vysílání někdo překazí abychom se my obyčejné ovečky nedozvídali pravdu? Nebojíte se že se s vámi něco stane? Že vás někdo sleduje a zasáhne až se mu to bude zdát už moc?
 
Budu moc ráda když mi odpovíte.
Těším se na další vysílání, většinou musím vyhledat záznamy, ale to mi vůbec nevadí.
S přáním ať se daří vám i vaší televizi a s pozdravem
 
Eva
 

Ondřej Rimmer Brož a jeho pořad na téma Ilumináti, konspirační teorie, skrytá pravda v zábavním průmyslu, probuzení z Matrixu.

Okovy dnešního systému, které je třeba zpřetrhat.

http://www.iluminace.com http://www.svobodny-vysilac.cz http://www.kapkymore.cz https://www.facebook.com/EricRimmerBroz

Související videa

Moje videa na téma Ilumináti, Matrix, Total Freedom

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com