• Hledání skryté pravdy

  Ondřej Rimmer Brož

  Vítám Vás na mých webových stránkách, kde naleznete střípky pravdy ve formě videí a článků.

 • Spiritual Response Therapy

  Ondřej Rimmer Brož

  Jsem terapeutem a lektorem této jedinečné terapeutické spirituální metody. Nabízím osobní terapii i kurzy..

 • Pořádám přednášky

  Ondřej Rimmer Brož

  Na téma Iluminátů, Matrixu a "konspiračních teorií také přednáším na festivalech a dalších veřejných akcích..

 Moje videa /  27. listopad 2017 /  15082 zhlédnutí

Problematika vody se týká každého z nás. Platíme vodu a mnohdy vůbec nevíme, kam peníze jdou a kdo nám naší vlastní vodu prodává.

Investujeme. Vykopeme studny, uložíme trubky, které nám domů přivedou čistou vodu! Je to logické, vodu přece potřebujeme všichni. Ale absolutně nelogické je, že až všechno zafinancujeme a zprovozníme, pak mezi studnu a vodu postavím Francouze, který nám naši vodu prodává! Platíme veškeré náklady i investice a navíc nově zisky cizinců, kteří investovat nemusí.

Více informací na: http://www.pravdaovode.cz

Pořad vyrobila internetová televize Příznaky trasnformace TV
http://www.priznakytransformace.cz

V rámci projektu Iluminace.com a Pochod za naší čistou vodu po ČR jsem založil transparentní účet, kam mi můžete posílat dary, které budou využity jak na provoz a rozšiřování projektu Iluminace, tak na následnou cestu pěšky přes Českou Republiku, kterou podniknu na jaře. Více informací o této akci zde :
https://www.facebook.com/groups/14300...

Pochod, kterým bych chtěl poukázat na to, že voda, základní lidské právo nám nepatří. Velkou část vody vlastní nadnárodní zahraniční koncerny. Díky tomu odtékají naše peníze do ciziny a nejsou peníze na udržování kvality pitné vody.
Projdu celou Českou Republiku ze západu do východu a budu poukazovat na tento fakt. Na cestě budou pravidelné zastávky u studánek, kde natočíme reportáž a budeme informovat lidi o tom, co se v našich trubkách děje. Vodu bereme jako samozřejmost, ale to jen do doby, než jí někdo ovládne celou.

Transparentní účet pro příspěvky : 2401322819/2010

Související videa

Moje videa na téma Ilumináti, Matrix, Total Freedom

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

>>Číslo účtu: 2100777553/2010 (Fio Banka)<<