Zdravím Vás…
Jmenuji se Ondřej Brož a mimo projekt Iluminace se zabývám duchovní terapií SRT.
Mám za sebou přes několik desítek úspěšných terapií jednotlivých osob a mnoho zkušeností jak s terapiemi tak s kurzy.

Co je metoda SRT?

Ondřej Rimmer Brož SRT Spiritual response therapyJde o napojení se na Vyšší já, což je soubor bytostí na vyšší úrovni vědomí. Ta nám zprostředkovává komunikaci mezi duší a stvořitelem. Jde o to, zbavit svojí duši destruktivních, negativních a podvědomých záznamů/přesvědčení, které jí zbytečně zatěžují a nepříjemně nám ovlivňují život.

Většinou o těchto programech ani nevíme, ale ovlivňují nás jak na duchovní tak fyzické úrovni. Proč bychom měli trpět za něco, co se nám událo v minulém životě a v tomto už to neplatí? SRT nám pomůže k tomu, abychom nedostali více ,,kopanců,, než je nezbytně nutné. Tyto negativní energie mohou pocházet z tohoto, ale i z minulých, paralelních nebo budoucích životů. Z hlediska duše je čas vnímán jinak. Tím, že se při čistění negativních energií a programů uleví duši, uleví se i fyzickému tělu, které potom může rychleji a efektně regenerovat a úspěšně čelit mnohým nemocem.

(Text: Ondřej Brož)

Ondřej Rimmer Brož SRT Spiritual response therapyCo je možné metodou SRT řešit:

 • zablokované disharmonické energie, které pocházejí z traumatizujících zážitků, konfliktů a stresových situací
 • problémy s učením, soustředěním, stresem vůči škole a nebo konkrétnímu předmětu
 • únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu
 • stavy úzkosti, fóbie a deprese
 • zadrhávání způsobené psychickým traumatem
 • většinu alergií, jako například potravinová alergie, senná rýma, průdušková astma a podobně
 • dlouhou trvající bolesti, jejich příčinu nemůže klasická medicína objasnit
 • některé problémy s kůží
 • noční pomočování
 • příbuzenské, kolegiální nebo partnerské vztahy, zjištěním a vyčištěním vzájemných blokujících energií, závislostí, přísah
 • nevyřešené záležitosti a traumatické zkušenosti z minulých životů, které blokují náš rozvoj v současném živote a mnohokrát se podílejí na rozvoji chorob
 • otestovaní, které živiny, minerály a vitamíny má tělo v nedostatku a z jakých zdrojů je získat
 • zablokované, uzavřené a disharmonicky pracující čakry
 • přivtělené duše, duchovní paraziti a další entity
 • zóny s negativní energií, nacházející se ve vašem bytě a nebo pracovišti
 • je možné od negativních energií vyčistit rostliny, zvířata a předměty
 • vyčištěním energií zablokovaných na úrovni tělesných orgánů a jejich ovlivnění pozitivními vibracemi je možné v mnohých případech umožnit tělu, aby se samo lépe regenerovalo a tak zlepšit stav mnohých nemocí
 • neschopnost prožít naplno svůj život a najít si v něm svoje místo

(Text: L. Ruttkay, www.srt.szm.sk)

Jaké jsou způsoby, jak provést terapii:

 • SRT terapie, se dá provést osobně u mě ve Studiu u Rokycan. Jen výjimečně se dá jet za klientem, ale nedoporučuje se to, protože se potřebujeme dostat na neutrální území bez klientových energií a energií jeho rodiny, či partnera.
 • Terapie se dá také provádět na dálku s následně vypracovaným dokumentem, nebo rozhovorem o tom, co se řešilo, čistilo a co ještě následuje.
 • Nebo online po Skypu, což je ta poslední varianta, protože je to nejnáročnější na soustředění, ale i tak to lze udělat.
 • Další možností je kurz SRT, kdy Vás během víkendu zasvětím do praktik SRT a terapií, bude pak jen a jen na Vás.
CENÍK TERAPIE A KURZŮ (Nově i možná terapie Zapperem!): 
Druh Popis Cena (orientační)
SRT sezení osobní Terapie SRT osobní sezení ve Studiu Rokycany / Plzeň, kdy klient přijede na terapii. 1300,- Kč
SRT Sezení Skype Terapie SRT na dálku bez nebo po Skypu (při větší vzdálenosti nebo zahraničí) 1200,- Kč
SRT sezení u klienta Terapie SRT kdy dorazím ke klientovi nebo na neutrální území mimo Studio Rokycany 1500,- Kč + dopravné
SRT Kurz I. Kurz základů SRT od pátku do neděle (cca 24h = 8h/denně) ve Studiu Rokycany kapacita 1-4 lidé  5000,- Kč
SRT Kurz II. Kurz pokročilého SRT od pátku do neděle (cca 24h = 8h/denně) ve Studiu Rokycany 1-4 lidé 5000,- Kč 
Varianta SRT+Zapper Odkaz na ceník __ZDE__ --- 

 

 

Moje zkušenost a začátek SRT:

Je mi 25 let a již od malička jsem měl léčivé schopnosti, které jsem využíval nevědomě skrze svojí léčivou auru. Léčil jsem lidi kolem pouze svojí přítomností a slovy. V dospělosti u mě došlo k tzv. probuzení, kdy jsem naplno přijal své schopnosti a intuici. Díky okolnostem jsem se dostal na terapii SRT. Bez jakýchkoliv informací jsem dorazil na místo a nechal se uzdravovat.

Poprvé v životě jsem to byl já. Poprvé jsem se cítil nezatížen ničím kolem. A bylo to přesně tak. Když jsem jel domů, naprosto osvobozený, zatoužil jsem po tom, se to naučit. Přání mi bylo splněno a díky kurzům jsem se naučil pracovat s kyvadlem. Uzdravit se jak fyzicky, psychicky tak karmicky. Po několika měsících dřiny, jsem se rozhodl provést terapii tak, jak byla provedena mě a byl to úspěch. Od té doby jsem měl desítky klientů, kterým jsem pomáhal z různých důvodů. Důvody a odpovědi nám určilo vyšší já, jelikož takto SRT funguje. Spiritual Response Therapy neboli Terapie duchovní odezvy. Při terapii se já a klient očistíme a odpojíme od všeho, co na nás nepatří a vytvoříme kanál, mezi mým a klientovým vyšším já.

Moje vyšší ja komunikuje s klientovým vyšším já, které je prostředníkem mezi fyzickou a duchovní sférou. Tak se zajistí 100% čistota informací, žádostí a uzdravení. Při této terapii, se nedá ublížit, ptát se na věci, které nemáme vědět a čistit něco, co nemá být čištěno. Vše je v rukou našich duchovních výborů, které pracují tak, aby vše proběhlo, jak má být. Mojí definicí SRT terapie je, že vše se stane jak má, ale terapie zajistí, že ,,ran a kopanců,, nebude více, než je skutečně třeba k tomu dostat se tam, kam si naše dušička předurčila, že dojde. Když se snažíme dostat se blíže k naší přirozenosti brodíme se energiemi lidí kolem nás, kamarádu, rodiny, nesprávných programů bloků a přivtělených duší, které naší cestu naprosto zbytečně ztěžují a brání transformaci.

Terapií se dá např.

-Harmonizovat aura a čakry.

-Čištění bloků, programů a nesprávných, destruktivních přesvědčení z minulých životů.

-Obnova orgánů, těla, duše. -Analyzování vitamínů a minerálů v těle.

-Zjišťování vhodnosti zaměstnání, rozhodnutí, stravy a mnoho dalšího.

-Čištění věcí a místností od cizích energií. Nadcházejících událostí.

SRT terapií se dá řešit a uzdravovat všechno, co v životě zažíváme. Něco jde hned, něco je na delší terapeutickou práci.

Zažili jste pocit, jaké to je, když Vás nic nezatěžuje, jste šťastní, spokojení a nemáte jedinou negativní myšlenku? Dokud jsem nebyl na své první terapii, mohl jsem si to jen představovat. Díky SRT jsem si dal život dohromady a postupně odstraňuji všechny své zranění ze současného a minulých životů a Vám nabízím to samé.

 

 

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

>>>Číslo účtu: 1457621012/3030 (AirBank)<<<