TIPY na seriály a filmy /  6. září 2017 /  1675 zhlédnutí

Oficiální popis : 

The Last Ship je seriálovou adaptací stejnojmenného románu od spisovatele Williama Brinkleye.

Příběh The Last Ship se soustředí na posádku bitevní lodě USS Nathan James, která se musí vypořádat s novou realitou poté, co byl díky globální katastrofě zničen celý svět v podobě, v jaké ho známe. Lidé na lodi jsou jedni z mála, co událost přežili. 

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/posledni-lod/#ixzz4rtBJqQd3

 Iluminační popis : 

Seriál sleduje posádku lodi, která je loajální službě Americké vlasti. V seriálu je znázorněn střet mezi realitou a očekáváním od Americké vlády po hrozivé události, kdy je nám neustále připomínáno, že v případě jakéhokoliv ohrožení, ONI nám nepomohou a budou stále pronásledovat své vlastní mocenské zájmy. Seriál také poukazuje na fakt, že v případě apokalypsy nebude člověku největším nepřítelem nedostatek jídla, vody, energie, ale člověk samotný. V případě událostí, při kterých dojde ke katastrofickému scénáři, při kterém se rozpadne zažitá infrastruktura, v lidech se probudí jejich skutečné psychopatické já poháněné vlastním pudem sebezáchovy. A někdo to využije pro založení sekty a genocidu přeživších, nečistých lidí a někdo jen pomáhá ostatním. Je to prostě jízda. Seriál je podle mě hodně dynamický a neztrácí čas. Pořád se tam něco děje a je poznat, že je vysoko rozpočtový. Pro mě je plný akce, hrdosti, ctnosti a služby lidem. I když je v seriálu opět silně vyzobrazen obraz ,,hodných,, Američanů a ,,zlých a agresivních,, Rusů, je to skvělá podívaná. 

Drama / Akční / Postapokalyptický

Počet sérií : 4.

Neobsahuje nahotu a sprostá slova.

Neobsahuje přehnané násilí a krev, i když se hodně střílí.

USA anglický jazyk s titulky, dostupný z Prima Cool v češtině. 

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com