TIPY na seriály a filmy /  6. září 2017 /  1589 zhlédnutí

Oficiální popis : Sean a Beverly Lincolnovi jsou autoři úspěšného britského seriálu a během jednoho předávání cen je osloví televizní ředitel Merc Lapidus s nabídkou, která se neodmítá. Rád by jejich hit adaptoval pro americké publikum a Lincolnovi se rozhodnou, že do toho půjdou. S jejich příjezdem do Los Angeles se ovšem pohádková vize začne bortit, počínaje s přeobsazením hlavní role, kterou stanice nabídne Mattu LeBlancovi, dávné hvězdě ze sitcomu Přátelé.

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/epizody/#ixzz4rtRvctSp

 Iluminační popis : Seriál odhaluje zákulisí celebrit, seriálů a televizní produkce. Ukazuje problémy, které se dějí v momentě, kdy se kamera vypne a jaké jsou celebrity ve skutečnosti. Poukazuje na to, že to co skutečně vidíme v televizi, má silný příběh v pozadí, který není vždy příjmený. To jak je showbyznys plný sexuálních úchylek, egoistických lidí a ne moc dobrých morálních hodnot. Také je tam vidět střet s Britskou seriálovou tvorbou a trošku bizarnější Americkou ve chvíli, kdy dorazí tvůrci seriálu do slavného Hollywoodu, aby zjistili, že Americký sen není takový, jaký se zdá být v televizi. Zároveň je to pro mě dáreček ve formě úžasného Matt Le Blanca (Joey Tribbiani z Přátel), který hraje sám sebe. A to teda občas doslova. 

Komedie / Sitcom

Počet sérií : 5.

Seriál neobsahuje násilí. 

Seriál obsahuje sprostá slova a lehkou nahotu.

USA anglický jazyk s titulky, dostupný z HBO v Češtině. 

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com