TIPY na seriály a filmy /  18. září 2017 /  2691 zhlédnutí

Oficiální popis : 

Po návratu na Zemi si plukovník Jack O'Neill užívá klidu, ale jen do doby, kdy je opět povolán do služby. Generál Hammond, který nahradil generála Westa, mu oznámí, že na Zemi pronikla osoba, jejíž oči žhnuly. O'Neill se tedy vydává zpět na Abydos, kde zjišťuje, že Brána zakopána nebyla a že Daniel objevil místnost, která ukazuje na síť Hvězdných bran po celém vesmíru.

Jack spolu s Danielem se vrací na Zemi a vše oznámí Hammondovi. Ten ihned vytváří několik týmů, zvaných SG týmy, do čela SG-1 postaví plukovníka Jacka O'Neilla.

Cestování vesmírem může začít.

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/hvezdna-brana/#ixzz4t1ed55Df

Iluminační popis : Hvězdná Brána je moje srdeční záležitost a těžko popsat co v ní lze vidět. Ať už jde o původní SG-1, Atlantis či Universe. SGC seriál je o povznesení, Egyptské moci, symbolice, cestování časem, tajných vládních programech, mimozemšťanech, zotročení, Anticích, ztraceném městu Atlantidy atd. Seriál si pohrává se spousty teoriemi, které jsou stále třeba jen teorie. Jenže při sledování tohoto seriálu, si skutečně otevřete obzory a připustíte si mnohem více věcí, než byste do sebe řekli. Víc asi není třeba, protože tento seriál zná spousta lidí. Někdo ho třeba nemusí, ale myslím si, že když tomu dáte šanci, zjistíte, že je to skutečně jeden z největších klenotů seriálového světa. 

Akční / Dobrodružný / SciFi

Počet sérií SG-1 - 10.

Počet sérií SG Atlantis - 5.

Pošet sérií SG Universe - 2.

Seriál je rodinný, takže neobsahuje nic nepřístupného. 

USA anglický jazyk s titulky, dostupný z různých televizí v češtině. 

Související videa

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

Fio účet: 2901891524/2010

IBAN: CZ2420100000002901891524

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

PayPal: broz.rimmer@gmail.com