Nyní máte možnost k terapii SRT podstoupit také terapii Zapperem.

Terapie Léčba zapperVýhoda spojení techniky Zapper s SRT je, že skrze kyvadlo mohu velice snadno detekovat Váš problém a navrhnout Vám kůru k zotavení. 
Možnost terapie je kombinace Sezení SRT + Zapper. Nebo jen SRT a Zapper s diagnostikou problému pomocí kyvadla. Během terapie se Zapperem bude veden dialog mezi mnou a klientem na terapeutické bázi s nebo bez pomoci kyvadla a tabulek SRT. 

Popis terapie:

Super Ravo Zapper je generátor frekvencí s unikátním výstupním signálem.

Všichni parazité a nemocné tkáně jsou pozitivně nabité. Zapper přivádí záporné ionty skrze kůži do živých tkání lidského těla, zabíjí parazity tím, že obrátí jejich polaritu, a pomáhá také regenerovat napadenou tkáň. Zdravá tkáň je nabita negativně.

Jsem přesvědčen, že parazité si užívají a dobře se jim daří při užívání všech vitamínů, bylin a minerálů, které berete na odstranění svých problémů způsobených právě těmi parazity. Vy dostanete jenom zbytky.

Když začnete užívat Zapper, a přitom jíte ty své drahé byliny, vitamíny a minerály, myslím, že se dočkáte prospěchu namísto vašich neplatících pasažérů.

Nejsou schopni udržet si svou pozitivní polaritu (nedostatek elektronů) při zavedení prostého stejnosměrného proudu a v jeho přítomnosti rychle umírají Negativní ionty zabíjejí parazity, ať pocházejí z elektrického proudu, ozonu či magnetů. Nejúčinnější metodou, jak se jich zbavit, je pro mne v současné době zapper.

Parazité vystavení elektrickému proudu nejen zemřou, ale rozloží se a jsou snadno vyloučení nebo asimilováni jako neškodné živné látky. Ve skutečnosti, protože oni získali největší prospěch z drahých potravních doplňků, které jíte po celá léta, mohla by to být vaše velká nutriční odměna.

Viry a houby uvnitř buněk, parazité v cystách, parazité s vnější kostrou atd., se zabíjejí pomaleji, ale pročištění krve a lymfy, hlavních orgánových kanálů, střevní a žaludeční výstelky, mozku a centrální nervové soustavy od parazitů dá brzy vašemu imunitnímu systému okamžité obrovské povzbuzení, a až skrytí parazité vyjdou z cyst a chráněných oblastí, najdou tam nepříjemné překvapení.

K tomu dojde pouze tím, že slabý elektrický proud účinně prochází kůží, která je tělesným kondenzátorem a chrání nás zevnitř proti náhodnému elektrickému výboji, jako statická elektřina, která by nás jinak mohla poškodit. Dr. Clarková tvrdí, že můžete dosáhnout adekvátních výsledků pouhým jedné držením elektrody na baterii a ťukáním na elektrodu jiné baterie po dobu 10 minut, ale frekvence Zapperu je účinnějším způsobem, jak dostat proud do těla. 

CENÍK TERAPIE A KURZŮ: 
Druh Popis Cena (orientační)
Terapie Zaper Terapie přístrojem Zapper ve Studiu Rokycany / Plzeň. Po každé další započaté hodině sleva 100kč + náklady na cestu do Plzně a prostory 600,-kč 
Terapie Zapper + SRT Terapie přístrojem Zapper + Sezení SRT ve Studiu Rokycany. 1300 - 1400,- kč
Terapie Zapper u klienta Terapie přístrojem Zapper kdy dorazím ke klientovy domů. 700,- Kč + dopravné
Terapie Zapper u klienta + SRT Terapie přístrojem Zapper kdy dorazím ke klientovy domů a zároveň provedeme terapii SRT. 1400 - 1500,- kč
Varianta samotné SRT Terapie metodou SRT __ZDE__  ---

 

 

 

 

Zde je jen krátký seznam toho, co vše Zapper léčí. Jinak se dá použít více frekvencí navíce nemocí.

Podpořte projekt Iluminace!

Dobrý den, pokud se Vám moje práce a projekt Iluminace líbí, můžete přispět na provoz stránek, natáčení videí a aktivity, které pro Vás připravuji. Darem podpoříte projekt, který je určen pro lidi a jejich transformaci na základě prolomení okovů Matrixu uvědoměním si, že se světem je něco špatně. Tento projekt je časově i finančně náročný a proto jakákoliv částka pomůže a potěší. Děkuji

>>>Číslo účtu: 1457621012/3030 (AirBank)<<<